Sodybos savininkė - Ilgio Vingis
15397
page,page-id-15397,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Sodybos savininkė

seimininke
Ona Šeduikienė

Onutė Šeduikienė – „Ilgio vingis“ poilsio namų savininkė, pasitinkanti kiekvieną svečią ir pasirūpinanti nepriekaištinga jo viešnage. Jai pačiai tai išskirtina vieta, kuri siejasi su šeimos istorija, jau kelis dešimtmečius prižiūrimomis tėvų žemėmis. Iš pradžių sodyba buvo atkurta šeimos reikmėms, tad kiekvienai detalei buvo skiriamas itin kruopštus ir apgalvotas dėmesys. Būtent dėl to dažnai lankytojai čia jaučiasi lyg namuose.

 

Sodybos savininkė – veikli, aktyvias pramogas ir keliones mėgstanti moteris. Puikiai žinanti, ko reikia pilnavertiškam laisvalaikiui, ji nusprendė atverti savo namų duris ir kitiems, kad galėtų pasidalinti turima poilsio oaze. Per savo veiklos metus ši sodyba užsitikrino lankytojų pasitikėjimą nuoširdžiu ir sąžiningu darbu. Onutės iniciatyva poilsio namuose „Ilgio vingis“ įgyvendinti ES kaimo plėtros projektai, visuomet ieškoma būdų padaryti šią vietą dar patrauklesnę.

Šeimos indėlis

Į „Ilgio vingis“ veiklą noriai įsitraukia ir dukra Olivija bei sūnus Justinas. Tai pomėgis, kurio metu susipažįstama su įvairiomis atsakomybėmis, realiai įgyvendinamos įvairios idėjos bei prisidedama prie sodybos plėtotės. Šeimininkai įsitikinę – tai veikla, kuri suartina šeimą, kuria bendrus interesus ir puoselėja vertybes.

Sodyba